01

 

Możliwość monitorowania aktywności studentów jest podstawą dobrego oprogramowania do zarządzania klasą. Zapewnia ona nie tylko utrzymanie uwagi studentów, ale stanowi też fundament efektywnego wdrażania eBezpieczeństwa.

NetSupport School daje nauczycielowi możliwość prostego monitorowania ekranów studentów, używanych przez nich aplikacji, odwiedzanych stron internetowych, wpisywanych treści oraz określania, z kim współpracują.

PODGLAD EKRANÓW UCZNIÓW W CZASIE RZECZYWISTYM (TRYB MONITOROWANIA)
  • Monitorowanie całej klasy w pojedynczym ujęciu, z możliwością dostosowania wielkości miniatur.
  • Przeglad informacji dodatkowych, obejmujacych aktywne aplikacje i witryny.
  • Skalowanie dla uzyskania zoptymalizowanych miniatur Uczniów w wysokiej rozdzielczosci.
  • Zdalne sterowanie ekranem studenta, w celu udzielania instrukcji lub wykonania działań naprawczych. NetSupport Remote Control jest sam w sobie elementem wielofunkcyjnym.
MONITOROWANIE APLIKACJI I INTERNETU
  • Monitorowanie wykorzystania aplikacji oraz internetu przez wszystkich studentów.
  • Wyświetlanie aplikacji oraz strony internetowych - zarówno pierwszoplanowych, jak i „w tle"
  • Zdalne uruchamianie lub zamykanie aplikacji bądź stron internetowych na wszystkich wybranych komputerach PC, w pojedynczym działaniu.
  • Rejestrowanie pełnej historii wykorzystania aplikacji oraz internetu dla każdego studenta.
  • Zezwalanie na użycie tylko zatwierdzonych aplikacji lub witryn bądź proste zapobieganie otwieraniu stron zabronionych.
  • Wymuszanie włączenia filtru SafeSearch w obsługiwanych wyszukiwarkach internetowych, zabezpieczające przed uzyskiwaniem niepożądanych treści w wynikach.
MONITOROWNIE AUDIO W CZASIE RZECZYWISTYM

Doskonała opcja w nowoczesnym laboratorium językowym. Możliwości: jednoczesny podgląd wszystkich ekranów uczniów w klasie i bezpośrednia kontrola aktywności audio; wybór miniaturki ucznia i nasłuchiwanie dźwięku na jego komputerze; nasłuchiwanie mikrofonu ucznia i poprawianie wymowy; czat lub indywidualna praca z wybranym uczniom bez zakłócania toku lekcji.

MONITOROWANIE KOMUNIKATORÓW

Oprócz opcji zapobiegania uruchamianiu w klasie komunikatorów, NetSupport School daje mozliwosc monitorowania okreslonych komunikatorów internetowych, pozwalajac Nauczycielowi na kontrolowanie czatów oraz ich tresci.

MONITOROWANIE KLAWIATUR W CZASIE RZECZYWISTYM

Monitorowanie klawiatury jest ważnym elementem składowym wykrywania problemów z eBezpieczeństwem i może być używane do identyfikacji niepożądanych zachowań.

Jest to funkcja do zastosowania w polaczeniu z kontrola aplikacji, zapewniajaca Nauczycielowi wglad w prace Uczniów oraz zrozumienie przez nich tematu. Podczas lekcji, gdy Uczniowie pracuja przy uzyciu dozwolonej aplikacji, Nauczyciel moze monitorowac cala klase oraz szybko i latwo kontrolowac tresci zapisywane przez Uczniów i poziom aktywnosci kazdego z nich.

Funkcja dostarcza równiez slów kluczowych na potrzeby sledzenia zrozumienia tematu przez Uczniów i przegladania pelnej historii uzywania przez nich klawiatury oraz aplikacji.

NB: Keyboard Monitoring does not record data entered into password fields.

 

 

JSN Corsa template designed by JoomlaShine.com