wholeschool

Nigdy dotąd kontrola użytkowania technologii informatycznych w klasie nie była tak istotna, jak dziś. Świetnie obeznani z komputerami uczniowie i studenci stanowią nie lada wyzwanie dla nauczycieli, od których z kolei oczekuje się efektywnego wykorzystania technologii informatycznych w nauczaniu. Nauczyciele muszą mieć pewność, że uczniowie w trakcie lekcji skupieni są na wykonywaniu przydzielonych zadań i nie wykorzystują czasu zajęć np. do rozwijania swej aktywności na portalach społecznościowych.

NetSupport School pomaga nauczycielom i szkoleniowcom zwiększyć efektywność prowadzenia zajęć w skomputeryzowanej klasie. Dzięki funkcjom scentralizowanej konsoli nauczycielskiej, łatwo jest, monitorując użytkowanie aplikacji i internetu, skupić uwagę uczniów na temacie zajęć, śledząc aktywność audio, wykorzystać funkcje laboratorium językowego, pomagać uczniom, korzystając z czatu i systemu wzywania pomocy oraz oszczędzać czas dzięki automatycznemu wysyłaniu i zbieraniu prac, czy też błyskawicznemu ankietowaniu uczniów.

NetSupport School pozwala szkołom, uniwersytetom i ośrodkom szkoleniowym zmaksymalizować wykorzystanie posiadanej infrastruktury IT, co jest niezwykle istotne przy na ogół mocno ograniczonym budżecie.

NetSupport zawarł porozumienia strategiczne z najważniejszymi dostawcami rozwiązań IT dla sektora edukacyjnego. Dzięki tej współpracy, Klienci mogą liczyć na lepszą integrację i współdziałanie produktów.

 

2005-06

 

 

Funkcje

NetSupport School ma setki funkcji wśród swoich elementów, jednak chcielibyśmy tu naświetlić najważniejsze. W celu poznania wszystkich funkcji bardziej szczegółowo, należy dokonać wyboru z powyższego menu.

key-employeeKontrola
NetSupport School umożliwia nauczycielom na kontrolowanie aktywności uczniów na każdym urządzeniu w klasie. NetSupport School pozwala jednym kliknięciem myszy dokonywać różnych czynności: od zwykłego uruchomienia lub logowania na początku dnia, po blokowanie urządzeń studentów w celu zwrócenia ich uwagi.

eye-updateMonitorowanie Internetu, Aplikacji, Komunikatora Internetowego, Drukarki i Urządzeń USB/CD
Monitorowanie działań studentów, kontrolowanie ich pracy i zabezpieczanie dostępu do zasobów, gdy jest to wymagane. Wszystkie te ustawienia można domyślnie skonfigurować tak, że będą działać nawet bez ingerencji nauczyciela na początku lekcji.

laptop2-certificateOcenianie
Ocena zrozumienia i postępów jest kluczowa, dlatego mając to na względzie, NetSupport School oferuje unikatowy tryb P i O do oceny indywidualnej, grupowej i koleżeńskiej w czasie rzeczywistym, w zabawnym i interesującym stylu konkursu, z pytaniami „koszykówkowymi", zespołowymi, na zasadzie pierwszej do odpowiedzi i wieloma innymi. Szybkie ankiety mogą zostać wykonane z całą klasą, w ramach sesji ogólnej, przy automatycznym grupowaniu studentów na podstawie odpowiedzi. Ponadto, dostarczamy pełną konsolę testowania - z automatycznym zaznaczaniem sytuacji, w których wymagana jest bardziej ustrukturyzowana ocena.

chat-groupWspółpraca
NetSupport School jest stworzony pod kątem współpracy: począwszy od liderów grup, grupowych sesji czatu, interaktywnej tablicy, monitoringu audio itd. Cyfrowe Dzienniki- chcemy pomóc nauczycielom zaoszczędzić czas i zapewnić studentom możliwość osiągnięcia każdej możliwej korzyści z dostępnej im technologii. Dziennik Studenta daje możliwość przechowania całej istotnej treści lekcji w pliku PDF, by student mógł zabrać ją ze sobą i powtórzyć. Dziennik - zawierający osobiste notatki, rekomendowane źródła, zrzuty ekranu, notatki nauczyciela, rezultaty ankiet itp. - jest doskonałym dodatkiem dla każdego studenta i nieocenioną pomocą dla osób nieobecnych na zajęciach.

wholeschoolCała Szkoła
NetSupport School - z konsolą Tutora, aplikacjami na tablety dla asystentów nauczycieli oraz oprogramowaniem na dowolną platformę - jest najpełniejszym dostępnym oprogramowaniem. Aby zapewnić stałe i skuteczne funkcjonowanie wszystkich klas, dedykowana Konsola Techników jest również dostępna dla Menedżera Sieci i jego zespołu, umożliwiając obserwację wszystkich komputerów PC w szkole, monitorowanie systemów i zdalnego zarządzanie w razie potrzeby.

 

 

JSN Corsa template designed by JoomlaShine.com