Zapraszamy do skorzystania z pomocy technicznej!

Dzięki programowi NetSupport 24/7 istnieje możliwość uzyskania pomocy on-line w razie problemów z programami NetSupport. Aby połączyć się z operatorem pomocy technicznej należy kliknąć poniższy obrazek:

Pomoc Techniczna

Program pozwoli rozpocząć klientowi czat z operatorem. Jeśli zajdzie taka konieczność NetSupport 24/7 oferuje również możliwość nawiązania zdalnego połączenia za pomocą przegladarki internetowej. Po zaakceptowaniu i zainstalowaniu przesłanego przez operatora komponentu ActiveX, operator może przejąć kontrolę nad pulpitem klienta lub poprowadzić pokaz dla klienta ze swojego komputera. Dzięki dostępowi do informacji na temat sprzętu i oprogramowania zainstalowanego na komputerze klienta, operator jest w stanie zdiagnozować problem i pomóc w jego rozwiązaniu.

Kontakt telefoniczny: 228686002, faks: 228682594, e-mail: pomoc@alwo.pl

Korzystając z menu po lewej stronie i poniższych linków można zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, dokumentami technicznymi oraz podręcznikami. Przeglądając artykuły można posłużyć się wyszukiwarką pozwalającą zawęzić zakres wyświetlanych dokumentów do tych najbardziej interesujących.