Dowody wpływu

NetSupport School jest współtworzony ze szkołami, nauczycielami i technikami, aby zapewnić, że spełnia dzisiejsze i przyszłe wyzwania. Od wspierania nowych wymagań edukacyjnych, aktualizacji platform i zmieniających się środowisk pracy po ułatwianie nowych i istniejących podejść pedagogicznych, NetSupport SchoolNarzędzia do zarządzania klasą są stale przeglądane i aktualizowane, aby pomóc nauczycielom w prowadzeniu lekcji wzbogaconych o technologię!

Ale nie wierz nam tylko na słowo, sprawdź opinie i doświadczenia innych szkół, które już korzystają NetSupport School.

Ponad

0

użytkowników na całym świecie

Ponad

0

państw kupujących Netsupport School

Ponad

0

lata rozwoju

Opinie

Spójrz na te komentarze od NetSupport School klientów, aby odkryć wpływ, jaki wywarło to na ich szkoły.

„Świetny produkt, robi to, co jest napisane na opakowaniu, a personel może kontrolować ekrany, co oznacza, że ​​uczniowie są bardziej zajęci”.

Jonathan Emery, zastępca dyrektora IT w CMAT

Używany NetSupport School od 5 lat

„Możliwość blokowania ekranów, wypychania programów lub stron internetowych i pomagania im zdalnie sprawia, że ​​nauczanie obsługi komputera jest znacznie łatwiejsze i sprawniejsze”.

Adam Howlett, nauczyciel informatyki w szkole podstawowej Southfields

Używany NetSupport School przez 1-2 lata

„Fantastyczny produkt i prawdziwy krok naprzód w stosunku do poprzedniego oprogramowania szkolnego. Zespół wsparcia też jest fantastyczny!”

Szkoła Birkenhead Park

Używany NetSupport School przez 3-4 lata

„Funkcje pozwalają nauczycielowi efektywnie zarządzać klasą w różnych sytuacjach. Uważamy, że jest bardziej intuicyjny w obsłudze niż konkurencyjne produkty, a jednocześnie jest bogaty w funkcje”.

Al Metcalfe, kierownik tematyczny ds. informatyki i mediów w York High School

Używany NetSupport School od 5 lat

„Użyliśmy NetSupport School od wielu lat i odkryli, że jest to skuteczny i ewoluujący przepis, który umożliwia nauczycielom dostarczanie uczniom treści ze świadomością, że są na dany temat”.

Martin Byford-Rew, dyrektor ds. usług ICT w Thomas Deacon Academy

Używany NetSupport School od 5 lat

Nasze realizacje

The Beeches School

NetSupport School jest doskonałym narzędziem do nauczania i zawiera wiele opcji, które sprawiają, że nauka jest wciągająca, a jednocześnie pozwala naszym nauczycielom prowadzić wspaniałe wspólne lekcje.

David French, lider projektu cyfrowego

Mill Water School

NetSupport School jest doskonałym narzędziem do nauczania i zawiera wiele opcji, które sprawiają, że nauka jest wciągająca, a jednocześnie pozwala naszym nauczycielom prowadzić wspaniałe wspólne lekcje.

Andre Crooks

Bedales School

NetSupport zapewnia doskonałe oprogramowanie do monitorowania naszych systemów szkolnych i naszych uczniów, a elastyczność wynikająca z liczby różnych obsługiwanych urządzeń oznacza, że ​​każdy uczeń z dowolną platformą może być monitorowany.

Jack Thomas

Elstree School

NetSupport School to po prostu doskonały produkt pełen funkcji.

Richard Smith

St George’s School

Szkoła absolutnie kocha NetSupport School. Takie przyjazne dla użytkownika oprogramowanie!

Scott Craig

University College School

NetSupport School jest intuicyjny i bardzo wszechstronny z niezrównanym zestawem funkcji.

Nik Cragg

Childwall sports and science academy

Mamy NetSupport School Aplikacja iOS zainstalowana na iPadach dla naszych uczniów niedowidzących, pozwala nauczycielowi na transmisję ekranu do iPada ucznia. To świetna funkcja i niezwykle korzystna dla nas!

Michael Grundy

Freman College

NetSupport jest niezwykle ważną częścią mojego pakietu pomocy technicznej. Używam głównie konsoli technicznej NetSupport, ale nasi nauczyciele mają dostęp do NetSupport Tutor dla każdego z naszych pakietów działowych.

Matt Grimly

Womble Bond Dickinson LLP

Zespół wsparcia w NetSupport ma najwyraźniej dużą wiedzę na temat swoich produktów i chętnie współpracuje z odpowiednią osobą w moim zespole, niezależnie od tego, czy jest to trener IT, czy ktoś pełniący rolę wsparcia technicznego.

Olivia Blench-Smith

Albany State University

NetSupport to świetna firma, która zapewnia doskonałą obsługę klienta.

Deborah Beaty

Niezależnie oceniane przez EAF

Podsumowanie raportu

NetSupport School został szczegółowo oceniony przez Sojusz Edukacyjny Finlandia (EAF), która przeprowadza oceny wpływu produktów na podstawie globalnych standardów jakości rozwiązań edukacyjnych. W raporcie EAF stwierdzono, że:

„Nauczyciele dysponują szeroką gamą narzędzi do zarządzania działaniami w klasie i są w stanie tworzyć wszechstronne zadania”.

„Za pomocą NetSupport School pozwala nauczycielowi skupić się na nauczaniu zamiast na zarządzaniu klasą lub technologią.”

„Funkcje takie jak cyfrowe narzędzia do prezentacji lub quizy grupowe pozwalają na ciekawe i aktywne nauczanie w klasie”.

Wymagania

Wiele funkcji programu NetSupport School są specjalnie opracowane zgodnie z zaleceniami edukacyjnymi i przyjętymi najlepszymi praktykami. Może również pomóc szkołom w prowadzeniu nauczania i uczenia się opartego na technologii zgodnie z oficjalnymi wytycznymi, takimi jak KCSIE (Wielka Brytania) i CIPA (USA).

Spójrz tylko na niektóre wymagania NetSupport School wspiera! 

Opinie

Recenzja ewangelisty ICT

„NetSupport School może pomóc na wiele użytecznych, pedagogicznych i oszczędzających czas sposobów.”

Przegląd informatyki technicznej

„Oferuje bogactwo bezpiecznych i wszechstronnych funkcji pomocy technicznej, a licencja wieczysta zmniejsza obawy o bieżące koszty”.

Podcasty informacyjne 

Related Articles